Nowości elektrotechnika

NOWOŚĆ LEGRAND – przedłużacze i rozgałęźniki

Przedłużacz jaki jest każdy widzi. Najczęściej bywa w kolorze białym, szarym lub czarnym.
O przedłużaczach Legrand można powiedzieć znacznie więcej. Przede wszystkim są zaprojektowane tak, aby zwiększyć komfort użytkowania – wystarczy wspomnieć tu o takich udogodnieniach jak obrotowy korpus, gniazdo USB, micro USB, ochrona przeciwprzepięciowa lub konstrukcja typu wieża. Wybrane modele wyposażone są w najnowsze osiągnięcia technologiczne – takie jak ładowarka indukcyjna do urządzeń mobilnych.
I to wszystko od dziś w soczystych letnich kolorach – biało-zielonym, biało-niebieskim, biało-pomarańczowym lub czarnym. Teraz możesz dobrać przedłużacz do swojego nastroju czy upodobań :).

Nowe przedłużacze i rozgałęźniki można zamawiać na sztuki, a sposób ich pakowania ułatwia ekspozycję na stojakach oraz odsprzedaż.

Dla miłośników nowych technologii mamy coś specjalnego – czarno-aluminiowy przedłużacz pionowy „wieża” z ładowarką indukcyjną (ref. 50398) – idealne rozwiązanie do biur oraz stanowisk komputerowych w domu.

Wyposażony jest w:
• ładowarkę indukcyjną dla urządzeń mobilnych
• 2 gniazda zasilające USB
• 4 gniazda 2P+Z
• ogranicznik przepięć
• wyłącznik
• przewód 2 m

Pobierz listę nowych referencji przedłużaczy oraz rozgałęźników z cenami

Odwiedź sekcję poświęconą przedłużaczom i rozgałęźnikom na legrand.pl i zapoznaj się z pełną gamą rozwiązań w tym zakresie.
Więcej informacji: www.legrand.pl

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Nowości Elektrotechnika

Powróć do Strony Głównej