Aktualności

Międzynarodowe Targi Sprzętu Oświetleniowego ŚWIATŁO

W dniach 22-24 marca w  Warszawskim Centrum Wystawienniczym EXPO XXI, odbędą się XXV Międzynarodowe Targi Sprzętu Oświetleniowego ŚWIATŁO.

Targi ŚWIATŁO to wydarzenie z ponad 20-letnią tradycją, stanowiące pokaz nowych technologii i rozwiązań i jednocześnie najważniejsze wydarzenie branży oświetleniowej. Targom ŚWIATŁO towarzyszyć będzie wiele wydarzeń skierowanych przede wszystkim do architektów i projektantów wnętrz.

Na ponad 12 tys. m2 swoje produkty i rozwiązania pokaże około 400 firm z Polski i zagranicy. Wiele z prezentowanych produktów będzie miała swoja premierę na Targach. Na odwiedzających czeka z kolei bogaty program szkoleń i warsztatów oraz atrakcyjne konkursy i pokazy.

 
Targi ŚWIATŁO to:

  • Szkoleniowo-wystawowo formuła – szkolenia i seminaria ściśle połączone z prezentacją sprzętu i najnowszych technologii
  • 15 000 branżowych odwiedzających z Polski i świata
  • Szeroka promocja Targów i nowości produktowych Wystawców

ARCHITEKTURA*ŚWIATŁO*PRZESTRZEŃ to spotkanie przyciągające co roku około 300 architektów i projektantów z całej Polski. Organizowane jest w ścisłej współpracy z Izbą Architektów RP oraz Stowarzyszeniem Architektów Polskich.

Gośćmi specjalnymi spotkania będą polskie gwiazdy architektury. Spotkanie uświetnią specjalnie przygotowane pokazy najnowszych technologii i rozwiązań z dziedziny oświetlenia.

Targom ŚWIATŁO towarzyszyć będzie także Seminarium „Technologia LED i jej zastosowanie– możliwości, ograniczenia, przyszłość”, w którym udział w spotkaniu zapowiedzieli już przedstawiciele czołowych światowych producentów.

 

Równolegle do Targów ŚWIATŁO odbędą się Targi ELEKTROTECHNIKA, Wystawa TELETECHNIKA .

Zapraszamy do odwiedzenia  stron internetowych:

www.lightfair.pl  www.elektroinstalacje.pl  www.tele-technika.com  www.soma.info.pl

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Aktualności

Powróć do Strony Głównej