Aktualności

Puchar Konrada Czerniaka (Puławy, 28 grudnia 2014 r.)

pulawy28 grudnia 2014 r. byliśmy partnerem pierwszych zawodów o „Puchar Konrada Czerniaka”, które odbyły się w puławskiej hali MOSiR. W wydarzeniu wzięło udział blisko 170 zawodników z roczników 2001-2004. Tak duża liczba zainteresowanych przeszła oczekiwania organizatorów.

Konrad Czerniak w rozmowie z portalem pulawy.naszemiasto.pl przyznał, że nie spodziewał się takiego zainteresowania- „Cała impreza została zorganizowana nieco spontanicznie i na jej ogarnięcie mieliśmy mniej więcej miesiąc. Przez to myśleliśmy, że będzie ona dla zawodników z Puław i okolic, ale przyjechało dużo więcej osób. Cieszy fakt, że jest takie zainteresowanie pływaniem. Uśmiechy na twarzach tych dzieciaków, którym wręczałem dyplom z własnym nazwiskiem to było coś niesamowitego. Myślę, że za rok powtórzymy to wydarzenie.”

Konrad Czarniak pochodzi z Puław, jest wielokrotnie nagradzanym pływakiem w najbardziej prestiżowych zawodach. Został wicemistrzem świata, dwukrotnie mistrzem Europy na krótkim basenie oraz zdobył medal na mistrzostwach Europy.

Zdjęcia: Internet

 

Aktualności

Powróć do Strony Głównej